عکاسی صنعتی استودیو تبلیغاتی ویزون

- ویزون ، ارائه دهنده خدمات خلاق و متنوع عکاسی تبلیغاتی و صنعتی -

عکاسی صنعتی یا Commerical Photography شاحه ای از صنعت عکاسی است که به شما کمک می کند به بهترین شکل محصولات خود را در قالب تصویر به نمایش در بیارید و به مخاطبانتان کمک کنید محصولی که ارائه می کنید چه جزئیات و ویژگی‌هایی ( مانند جنس ، متریال ، شکل ظاهری ، رنگ ، ابعاد و … ) دارد.

عکاسی صنعتی همانطور که از نامش مشخص است ، می توانید در وبسایت جهت فروش و معرفی محصولات ، کاتالوگ و بروشورها ، مجلات تبلیغاتی چاپی و دیحیتالی ، بیلبوردها ، فضای مجازی (‌مانند اینستاگرام ، فیس بوک و … ) و طراحی بسته بندی های محصول از آن استفاده کنید و مشتریان را نسبت به آن چه که ارائه می دهید آگاه سازید.

خلاقانه شروع کنید !

متفاوت تر و خلاقانه تر از رقبایتان ظاهر شوی

بهینه شروع کنید !

با قیمتی مناسب و رقابتی در کنار شما هستیم

با کیفیت شروع کنید !

با بروزترین تجهیزات عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

عکاسی صنعتی مناسب چه کسب و کارهایی است ؟!

شما با هر کسب و کار و لولی می توانید از عکاسی حرفه ای استفاده کنید ، چه از یک تولید کننده بزرگ چه یک کسب ر کار خانگی . هر چه بهتر بتوانید محصولات خورد را معرفی کنید مطمئنا کمک به فرآیند فروش و بازاریابی کرده اید .

با گسترش فروش و تبلیغات در فضای مجازی مانند اینستاگرام در ایران و بخصوص رقابت گسترده در این فضا، افزایش آگاهی مخاطبان از محصولی که ارائه می کنید می تواند به رقابت و در نهایت فروش بیشتر به شما کمک کند . انجام یک عکاسی تبلیغاتی هدفمند ، خلاقانه و با کیفیت به شما برای دیده شدن بهتر کمک خواهد کرد.

انواع خدمات عکاسی صنعتی

هر آنچه که شما درحوزه عکاسی صنعتی نیاردارید را از ویزون بخواهید

عکاسی صنعتی شیشه و بلور

عکاسی صنعتی طلا و جواهر

عکاسی محصول

عکاسی صنعتی سازه های چوبی

عکاسی صنعتی منو رستوران

عکاسی صنعتی مواد غذایی

عکاسی صنعتی شیرآلات

عکاسی صنعتی کیف و کفش

عکاسی صنعتی پوشاک و لباس

تعرفه و قیمت عکاسی صنعتی

همانطور که می دانید ، متاسفانه با روند های افزایش قیمت دلار در ایران و در نهایت افزایش قیمت تجهیزات عکاسی ، تجهیزات یکی از مهمترین فاکتورهای قیمت گذاری است . به دلیل آنکه تجهیزات کاملا مصرفی و استهلاکی هستند و جایگزینی آن در چرخه باید در نظر گرفته شود.

عوامل دیگری مانند جنس ، ابعاد و تعداد محصولات ، مدت زمان اجرای پروژه ، اجرا نورپردازی ، لوکیشن محل عکاسی ، استفاده از سایر عوامل اجرایی و … از معیار های تعیین کننده قیمت و تعرفه عکس صنعتی هستند

اهداف عکاسی صنعتی چیست ؟

اهداف عکاسی صنعتی را می توان در ۲ هدف بررسی کرد . هدف در راستای فروش کسب و کار ، هدف در راستای معرفی برند.

عکاسی در راستای فروش

اولین و مهمترین هدف عکس صنعتی فروش و کمک به آن است ، زمانی که کسب و کار شما بخواهد محصولاتش را بفروشد ، باید بهترین و شاخص ترین ویژگی های آن محصول را به نمایش بگذارد و به خریداران بالقوه خود آن چه را که از خرید این محصول به دست خواهد آورد را نمایش دهد . به همین دلیل شما به ما تخصص ما نیاز خواهید داشت .

عکاسی با کیفیت بالا ، زاویه و نورپردازی درست می تواند محصول را به نحو درست نشان دهد . از آنجا که هدف آن است که محصول را به صورت کامل نمایش دهیم ، هیچ جزییات مهم و زوایای مختلف محصول نباید نادیده گرفته شود ، بخصوص اگر فروش و نمایش محصول به صورت آنلاین قرار است انجام شود .

عکس صنعتی در راستای معروفی یک برند

عکس صنعتی صرفا برای محصول نیست ، گاهی از عکس برای نشان دادن یک برند یا بیزینس استفاده می گردد. عکس صنعتی به شما کمک می کند حتی اگر چیزی برای فروش ندارید به معرفی خدمات ، لوکیشن ، اعضا و برندتان بپردازید ،

نشان دادن دفتر و محیط کار ، نشان دادن نحوه تولید ، روند ارائه خدمات و حتی نمایش پرسنال برند می تواند از این عکاسی کمک گرفت.