عکاسی تبلیغاتی

تصور غالبی که درباره عکاسی تبلیغاتی وجود دارد این است که این سبک‌ عکاسی تنها مختص محصولات است و شخص عکاس، از کالاها و فضاهای مختلف عکسبرداری می کند. این تعریف تا حدی درست است اما به نظر می رسد که به خوبی، مفهوم عکاسی تبلیغاتی آن هم در دنیای پویای رسانه های دیجیتال امروزی را در بر نمی گیرد.
امروزه عکاسی تبلیغاتی، ابزاری است که به وسیله آن پیام یک استراتژی به خوبی به تصویر کشیده می شود.
همه به خوبی می دانند که مخاطب امروزی کسب و کارها در سطوح مختلف خرد و کلان، بسیار باهوش و نکته بین است و به عمد می گذارد که در پیش چشمانش، کلمات رنگ ببازند و این بار تصاویری واقعی و گویا آن پیامی را که منتظرش است را به او برسانند و درست آن زمانی که بیننده بی معطلی برای داشتن هر آن چه که موضوع عکس بوده است تصمیم خود را گرفت، می توان مطمئن شد که این پیام به درستی به او منتقل شده است.
از همه این تفاسیر که بگذریم، عکاسی تبلیغاتی یکی از جذاب ترین شاخه های گوناگون عکاسی است که برخلاف تصور، هدفی والاتر از صرفا نشان دادن یک محصول و یا هر چیز دیگری دارد و از پیچیدگی های قابل توجهی برخوردار است.
برای این که هدف یک برند و یا یک کسب و کار از عکاسی تبلیغاتی تامین گردد، با آگاهی کامل نسبت به هدف و استراتژی که تیم مارکتینگ برای آن‌ها تدوین کرده است، به خوبی واقف بود و علاوه بر آن به اطلاعات مهمی همچون سلایق مشتریان، فضاسازی درست، دید باز و از همه مهم تر و تعیین کننده تر، خلاقیت دسترسی داشت.

این که مشتریان یک برند قبل از این که متقاعد شوند که اطلاعات نوشته شده درباره‌ی اهداف آن‌ها را مطالعه کنند، کاملا بستگی به تصاویر اختصاصی و البته فکر شده ای دارد که آن‌ها تهیه می کنند و این امری کاملاً بدیهی است.
برای گرفتن عکس‌‌های تبلیغاتی، عکاس باید عوامل زیادی را گرد یکدیگر بیاورد تا در نهایت بتواند این بار با زبان رنگ و نور و اشیا، پیام خاصی را منتقل کند که همین پیام، ابزاری مهم و تاثیرگذار برای موفقیت شما باشد.
خبر خوب ما برای شما این است که ما در ویزون، تیم حرفه ای از متخصصان دیجیتال مارکتینگ و از جمله عکاسان تبلیغاتی را به دور هم‌ جمع کرده‌ایم تا ضمن شناسایی نیازهای شما برای معرفی کسب و کارتان، این بار متفاوت تر از تمامی رقبایتان عمل کنید و به بالاترین نقطه مورد نظرتان در بازار هدف برسید.