طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی

- ویزون ، ارائه دهنده خدمات متنوع طراحی سایت -

وقتی برای اولین بار در سال ۱۹۹۱، فردی به نام تیم برنرزلی اولین سایت جهان را طراحی کرده و تنها با استفاده از یک ایمیل و یک اَبَر متن آن را منتشر نمود، کمتر کسی حتی فکرش را می کرد که نزدیک به ۳۰ سال بعد؛ مقوله ای به نام طراحی وب سایت یکی از کلیدی ترین ابزار دیجیتال مارکتینگ و ارتباط با بزرگ ترین مرجع مشتریان و مخاطبان در سرتاسر جهان و موضع تاخت و تاز کوچک ترین و بزرگ ترین برندها در زمینه های مختلف برای شناخته شدن و کسب سود از یک بازار بزرگ و‌ بین المللی شود.

به زبانی ساده تر، طراحی یک بستر و ساخت یک سایت را در فضای وب و اینترنت، طراحی سایت می گویند. در این میان کارهایی همچون ری دیزاین کردن و یا بهینه سازی یک سایت قدیمی هم، به عنوان طراحی سایت به حساب می آیند. اگر کمی تخصصی تر به مفهوم طراحی سایت بپردازیم، کارهایی همچون وب دیزاین، طراحی سایت و وب سایت و کلیه مراحلی که برای ایجاد و ساخت یک پایگاه اینترنتی با هدف معرفی یک برند، محصولات و خدمات و در نهایت؛ پایگاه اینترنتی و فضای آنلاین یک برند انجام می شود، طراحی سایت محسوب می گردند.

خلاقانه شروع کنید !

متفاوت تر و خلاقانه تر از رقبایتان ظاهر شوی

بهینه شروع کنید !

با قیمتی مناسب و رقابتی در کنار شما هستیم

با کیفیت شروع کنید !

تخصص ما در طراحی سایت در کنار شماست

برای طراحی سایت چه کار باید کرد؟

برای طراحی یک وب سایت، نیاز به داشتن اِلِمان های مختلف و زیادی هست اما اگر بخواهیم تا به ۲ تن از مهم ترین و البته تاثیرگذارترین آن ها اشاره کنیم باید بگوییم که، داشتن دانش فنی و مناسب و همچنین تنظیم برنامه ای مدون است که در نهایت می تواند تا از دل استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یک برند و یا فروشگاه، بهترین‌ سایت را چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ فنی به وجود بیاورد.

اگر بخواهیم سایت یک‌ شرکت را با یک مثل ساده برایتان بیان کنیم، باید آن را همچون ویترینی در نظر بگیریم که قرار است از طریق آن، هر کسی که از طریق دنیای وب و آنلاین با ما و استراتژی برند و یا کسب و کار ما آشنا می شود، ما را از طریق آن می بینید و می شناسند و در نهایت با ما ارتباط برقرار می کند. به همین خاطر است که در زمینه طراحی وب سایت، باید کار را به وسیله متخصصینی انجام داد که هم علم‌ و دانش این کار را داشته باشند و همچنین روانشناسی مخاطب را به خوبی بلد باشند تا در نهایت بتوانند، بهترین کار خود را ارائه دهند.

با تمام این تفاسیر، طراحی سایت دارای ۴ مرحله طراحی وایر فریم، طراحی گرافیکی یا UI و UX سایت، برنامه نویسی و کد نویسی و در نهایت راه اندازی سایت است.

در مرحله اول، طرحی کلی از ظاهر، نقشه و دسترسی های سایت ارائه شده و پس از تایید آن با توجه به استراتژی های برند در بستر فضای آنلاین، طراحی گرافیکی سایت، رنگ بندی و در کل جنبه بصری سایت تدوین و تهیه می گردد.

در گام بعدی، کد نویسی و برنامه نویسی سایت با توجه به رابط های کاربری و در اصطلاح یوزر فرندلی بودن و همچنین امن بودن سایت؛ انجام می شود. البته با توجه به توافق های از قبل انجام شده بین طراح سایت و صاحبین آن نیز هم می توان یک سایت را به صورت اختصاصی طراحی کرد و هم می شود که از قالب های از پیش آماده و البته قابل گسترشی همچون وردپرس، پرستا و از این دست استفاده نمود. در نهایت در مرحله آخر طراحی سایت و با پیکره بندی نهایی آن، با انتخاب نامی مرتبط با برند برای دامنه و تهیه هاست مناسب برایش، سایت در سطح جهانی راه اندازی شده و در دسترس عموم مردم در اقصی نقاط جهان قرار می گیرد

انواع خدمات طراحی سایت

هر آنچه که شما درحوزه طراحی سایت نیاردارید را از ویزون بخواهید

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت CV

طراحی UI / UX

طراحی منو آنلاین رستوران و کافه

سئو و بهینه سازی

برای طراحی وب سایت باید به چه کسانی اعتماد کنید؟

۴ مرحله ای که بالاتر گفته شد، در واقع خلاصه ای مختصر از کارهای بیشماری است که یک طراح سایت، همسو با استراتژی های برندینگ یک کسب و کار متعهد می شود تا به بهترین شکل ممکن آن را طراحی و آماده ی هدایت صاحبینش به صورت متعهد، تحویل دهد.

در این راستا، یکی از خدماتی که در گروه ویزون و در راستای اهداف دیجیتال مارکتینگ‌ کسب و کارها با موضوعات مختلف، فروشگاه های آنلاین، سایت های شخصی، دانشگاهی، آموزشی، مجله ای و خبری به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای ارائه می دهیم، طراحی سایت است.

سالیان سال است که هدف ما این است که در کنار به وجود آوردن تجربه خوب کاری در کنار شما، سایتی کاربر پسند با حفظ هویت برند شما را طراحی کرده و در زمینه پیشبرد اهداف و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ برندتان، طراحی کرده و برایتان راه اندازی کنیم.