سئو و بهینه سازی

- ویزون ، ارائه دهنده خدمات جدید و خاص در حوزه سئو و بهینه سازی -

شاید ۵۰ سال پیش افراد بسیار کمی فکر را می کرند که چندین دهه بعد، به قدری فناوری و فضایی نامرئی به نام وب پیشرفت کند که صاحبین کسب و کارهای مختلف برای بودن در کارزار رقابت اینترنتی، به مهندسی کردن کلمات کلیدی و مرتبط با موضوع برند خود بپردازند.

سئو (SEO) و بهینه سازی سایت که کوچک شده Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتور جستجو است، عملکرد سایت را به صورت مثبت و چشمگیری بهبود می دهند و به این صورت، در صورت جستجوی مرتبط کاربران، سایت شما به آن ها نمایش داده شده و در نهیات در صورت کاربری مناسب سایت شما برای بازدیدکنندگان، عمل جذب مخاطب، بالا رفتن بازدید سایت و فروش خدمات برندتان اتفاق می افتد.

سخت شد؟ به تعبیری ساده تر، کنترل و هدایت تمامی فاکتورهای مختلفی که بر روی جایگاه نمایش سایت شما در موتورهای جستجوی مختلفی همچون گوگل تاثیرگذار هستند از لینک های ورودی و از آن مهم تر، مجموعه کلمات کلیدی به کار رفته در سایت و در محتوای متنی آن را سئو و بهینه سازی سایت می گویند.

فرآیند پیاده سازی سئو بر روی یک سایت، با این که پیچیده است اما در صورت داشتن تخصص، پیاده سازی آن راحت است ولی با این حال، نیاز به تخصص زیاد به همراه مطالعات بالا مخصوصا در زمینه به روز رسانی های قوانین بسترهای مختلفی مثل گوگل را دارد.

در یک کلام؛ سئو مجموعه ای از مهم ترین روش های پیاده سازی استراتژی های دیجیتال مارکتنیگ یک برند است که در وب سایت مجموعه ای به خصوص پیاده می شود.

خلاقانه شروع کنید !

متفاوت تر و خلاقانه تر از رقبایتان ظاهر شوی

بهینه شروع کنید !

با قیمتی مناسب و رقابتی در کنار شما هستیم

هدفمند شروع کنید !

تخصص ما در کنار شما و اهدفتان است

تاثیر سئو و بهینه سازی بر روی رفتار مخاطب چیست؟

اگر با وجود این تعاریف هنوز برایتان این سوال وجود دارد که بهینه سازی سئو چه تاثیری در بازدید، فروش آنلاین و جایگاه سایت شما در صفحات موتورهای جستجو دارد باید بگوییم که، یکی از مهم ترین سیاست های گوگل برای مناسب سازی وب سایت شما و در نتیجه نمایش موثر آن به عنوان یک سایت معتبر به کاربر، بر اساس بهینه سازی سایت ها تنظیم شده است پس اگر سایتتان برای شما مهم است، سئو و بهینه سازی آن را دست کم نگیرید!

هر چه به جلوتر می رویم، موتورهای جستجوی مختلفی همچون گوگل، بینگ، موزیلا، بینگ و بسیاری دیگر، بیشتر به سمت ارگانیک شدن و بازسازی رفتارهای مخاطبین واقعی پیش می رود و با ساخت ربات های مختلف و الگوریتم های گوناگون، روز به روز خودشان را به سلیقه و پارامترهای مهم از نظر یک خواننده واقعی نزدیک می کنند.

بنابراین با آنالیز رفتار مخاطبان در هنگام جستجو و انتخاب آنان و حتی مدت زمانی که مخاطبان در آن سایت وقت صرف می کنند و متناسب با آن، وب سایت های مختلف را رتبه بندی می کنند.

اگر سایت شما هم از لحاظ سئو، محتوای بصری، محتوای متنی و همینطور سادگی و راحتی کاربر در دسترسی به بخش های مختلف در وضعیت خوبی قرار داشته باشد، گوگل به آن امتیاز بالایی داده و در نهایت وب سایت شما را برای کاربر مفید تشخیص داده و آن را بالاتر از دیگر سایت ها نمایش خواهد داد.

بگذارید تا اینگونه بگوییم؛ با بهینه سازی سئو می توانید با بازدیدهای به دست آمده از سمت موتورهای جستجو، برای مدت زیادی فروش بالایی داشته باشید و برندتان را به خوبی در بازار تثبیت کنید.

همچنین، موتروهایی هوشمندی همچون گوگل هنوز هم نیاز به بررسی رفتار کاربران دارد چون، همیشه در تلاش است که نتایج مفیدتر و بهتری را به کاربران خود ارائه دهد. اما حتی با وجود علم به این حقیقت مهم، مجموعه ای از محدودیت ‌ها وجود دارد که نیاز به سئو و بهینه سازی سایت را ایجاد می کند.

انواع خدمات سئو بهینه سازی

هر آنچه که شما درحوزه سئو نیاردارید را از ویزون بخواهید

سئو تکنیکال

رپورتاژ

تولید محتوای اختصاصی

تبلیغات گوگل

تبلیغات PPC

تدوین استراتژی سئو

چگونه سایت خود را بهینه سازی کنیم؟

حال با توجه به این توضیحات، دیگر اهمیت سئو و بهینه سازی سایت را به خوبی درک کرده اید و می دانید که کسب و کاری که بهینه سازی سایت خود را به با برنامه ای منظم و همراه با صبوری پیش می برند، از برندگان کارزار بازارهای آنلاین هستند.

ما در ویزون، به صورت تخصصی و با همراهی تیم حرفه ای از متخصصان سئو و بهینه سازی سایت؛ یکی از مهم ترین عوامل در بالا بودن سایت شما در فضای وب را تضمین می نماییم تا هم افتخار خدمت رسانی و همکاری با برندها و کسب و کارهای محتلف را داشته باشیم و هم شما عزیزان در جایگاه حقیقی خود در فضای پر رقابت وب سایت های آنلاین قرار بگیرید.