دیجیتال مارکتینگ

- ویزون ، ارائه دهنده خدمات خلاق و متنوع دیجیتال مارکتینگ -

قبل ترها که همه چیز به سبک و سیاق سنتی اداره می شد، مفهوم مهم و تعیین کننده ای به نام دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای مختلف از بزرگ ترین‌شان گرفته تا کوچک‌ترین آن‌ها، معنا و مفهوم خاصی نداشت و صرفا صاحبین مشاغل، تمامی سیاست های خود مبتنی بر معرفی و ارتباط با مشتریانشان را بر اساس یک راه و روش ساده و عاری از هرگونه پیچیدگی، برنامه ریزی می کردند که البته برای امکانات موجود در آن زمان، کاملا متناسب و البته جوابگو، بود.

اما حالا نزدیک به ۲ دهه است که شرکت های کوچک و بزرگ با هر زمینه کاری، با پیشرفت تکنولوژی و گسترده‌تر شدن طیف سلیقه های مخاطبین و به وجود آمدن فضای رقابتی بین کسب و کارهای مختلف در سراسر دنیا، از بازاریابی دیجیتال و یا به اصطلاح همان دیجیتال مارکتینگ برای پیشبرد اهدافی بزرگ در زمینه برندینگ و معرفی محصولات و خدمات خود استفاده می کنند.

خلاقانه شروع کنید !

متفاوت تر و خلاقانه تر از رقبایتان ظاهر شوی

بهینه شروع کنید !

با قیمتی مناسب و رقابتی در کنار شما هستیم

هدفمند شروع کنید !

با ویزون به هدفمند به اهدافتان برسید

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ چه اهدافی را دنبال می کند ؟

یکی از بهترین تعاریفی که درباره دیجیتال مارکتینگ، این مفهوم وسیع و عمیق ارائه شده است این است که: دیجیتال مارکتینگ، مجموعه ای از فعالیت‌هایی است که با استفاده از ابزارهایی که بستر مناسب برای معرفی و حضور در فضاهای دیجیتال با استفاده از اینترنت را در وسیله های ارتباطی همچون موبایل، دنیای وب و کامپیوتر و یا حتی دیگر رسانه های محیطی همچون آگهی های تبلیغاتی در تلویزیون و یا بیلبوردها را فراهم می کنند، تنظیم شده و به عنوان نقشه راه، مورد استفاده قرار می گیرد.

این روزها آن قدر وجود دیجیتال مارکتینگ برای برندهای مختلف، حیاطی و ضروری است که بی شک سازمانی که از چنین مفهومی چه به صورت درون سازمانی و چه به صورت مشاوره ای بی نصیب باشد، بی شک محکوم به شکست و حذف شدن از گردونه رقابت است.

اما آن چیزی که وجود دیجیتال مارکتینگ را تا به این اندازه در سازمان های مختلف مهم و ضروری کرده، چیزی نیست جز استراتژی که متناسب با اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برندها توسط این بازوی مهم، طراحی و به درستی؛ اجرا می گردد.

البته برای تدوین یک برنامه راه هدفمند، لازم است که بدانیم از کجا آمده‌ایم، در کجا قرار گرفته‌ایم و از همه مهم تر؛ می خواهیم برای اهداف سازمانی برند خود، به کجا برویم.

انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ

هر آنچه که شما درحوزه دیجیتال مارکتینگ نیاردارید را از ویزون بخواهید

سئو و بهینه سازی

سوشیال مدیا مارکتینگ

تولید محتوا

اینفلوئنسر مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

کمپین ۳۶۰ دیجیتال

تبلیغات اد ورز

تبلیغات PPC

تدوین استراتژی دیجیتال

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ کدام هستند ؟

در هر صورت برای رسیدن به اهداف خود در فضای دیجیتال مارکتینگ، از ابزارهای مهم مختلفی همچون: سئو، بازاریابی محتوا، بازاریابی درونگرا، شبکه های اجتماعی، تدوین استراتژی محتوا کاملا متناسب با توجه به موضوع فعالیت، اینفلوئنسر مارکتینگ، تبلیغات بنری، عکاسی تبلیغاتی، موبایل مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی ویروسی، گوگل ادز، پی پی سی یا تبلیغات بر اساس کلیک و یا اس ای ام که به ترافیک ارگانیک و یا حتی خریداری شده اشاره می کند، اشراف و دسترسی داشت.

ولی با وجود تمام این ابزارها و به کارگیری این تفاسیر، مهم ترین عاملی که باعث میوه دادن این درخت تنومند و پربار می شود، چیزی جز دانش به روز و تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیست که با استفاده از این فاکتورها، تمام این موارد را به خوبی در کنار یکدیگر نشانده و به درستی، استراتژی دیجیتال مارکتینگ یک برند و هویت سازی آن را تدوین کند.

برای استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ از کجا شروع کنیم ؟

از آن جایی هم که یکی از دغدغه های این روزهای کسب و کارها، داشتن استراتژی کارا و صحیح در زمینه دیجیتال مارکتینگ و همچنین پیاده سازی درست و صحیح آن است، ویزون این امکان را به خوبی برای مشتریان خود به وجود آورده تا آن ها بتوانند به راحتی، نقشه راهی متمایز در زمینه برندینگ و مارکتینگ چه در فضای دیجیتال و چه در دیگر فضاهای مختلف؛ داشته باشند.

در طول سال های متمادی که گروه ویزون در زمینه ارائه مشاوره و اجرای پروژه های مختلف در زمینه دیجیتال برندیگ فعالیت داشته، این افتخار را داشته‌ایم که با برندهای خوب و معتبر ایرانی در زمینه برند سازی و دیجیتال مارکتینگ همکاری داشته و به موفقیت های بسیار زیادی در این زمینه نائل آییم.

از این رو متخصصان ما در زمینه های مختلف برندینگ و تبلیغات و علی الخصوص دیجیتال مارکتینگ و اجزای مختلف آن، آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما صاحبین کسب و کارهای مختلف هستند و از هیچگونه کمکی در این زمینه، فروگذار نخواهند بود