تیزر تبلیغاتی و صنعتی

- ویزون ، ارائه دهنده خدمات خلاق و متنوع تیزر تبلیغاتی -

دسترسی سریع

تیزر تبلیغاتی ،مسیری برای دیده شدن !

زمانی که حرف از تبلیغات می شود، اصولا بیشتر توجه ها به سمت تبلیغات به شکل قدیمی آن که محبوب ترین نوع آن در نزد معتقدان به اصول سنتی یعنی تبلیغات کاغذی است، می رود که اتفاقا هنوز هم طرفداران ویژه خودش را دارد. اما دیر زمانی است که روشی کاملا جالب و منعطف، توجه صاحبین برندهای مختلف را به سمت خود جلب کرده و به وسیله آن، به شکل و صورتی متفاوت تر از گذشته، کسب و کارها معرفی می شوند و آن روش چیزی نیست جز؛ ساخت تیزر تبلیغاتی!

هر چه که می گذرد ساخت تیزرهای تبلیغات با شکل و روش خاص تری نسبت به قبل، توسط تیم های حرفه ای انجام می شود و از این رو وجود مهارت، دیدی وسیع، ایده پردازی به همراه قدرت تصویرگری و انتقال آن و از همه مهم تر خلاقیت؛ مهم ترین فاکتورهایی هستند که برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی باید به وجود آن ها توجه کرد.

جالب است بدانید که تقریبا هیچ کلیپی با موضوع تبلیغات، شبیه به دیگری ساخته نمی شود و دلیل آن، تغییر روز به روز سلیقه مخاطبان، تنوع موضوعات و همچنین سرعتت بسیار زیاد به روزرسانی تکنولوژی های مختلف و جذاب در این صنعت است.

تیزرهای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند ولی تاثیرگذارترین نوع آن، ساخت یک آگهی با موضوع تبلیغات در یک محیط کاملای واقعی است. تیزرهای ساخته شده در واقعیت، با ایجاد و استفاده از امکانات محیط، به صورتی کاملا باور پذیر و در ارتباط با زندگی روزمره مخاطب، برای محصول و یا خدمتی خاص؛ به اصطلاح جا باز کرده و آن را به زندگی واقعی مخاطبان می آورد البته گاهی هم برای ایجاد جذابیت بیشتر از جلوه های ویژه ای همچون vfx نیز استفاده می شود.

خلاقانه شروع کنید !

متفاوت تر و خلاقانه تر از رقبایتان ظاهر شوید

بهینه شروع کنید !

با قیمتی مناسب و رقابتی در کنار شما هستیم

با کیفیت شروع کنید !

با بروزترین تجهیزات ساخت تیزر تبلیغاتی

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت یک تیزر تبلیغاتی پس از توافقات اولیه، با تدوین فیلمنامه و سناریو بر اساس استراتژی تبلیغاتی شروع شده و بعد با انتخاب شخصیت ها و کاراکترها، تهیه و تدارک مقدمات کار، تهیه موسیقی، ساخت و تولید، صداگذاری، تدوین و در نهایت پخش آن پی گرفته می شود.

عوامل بسیاری در جذابیت تیزر تبلیغاتی شما تاثیرگذار است اما برخی از آن ها همچون، استفاده از ایده های مفهومی و خلاقانه در ساخت، انتخاب زبانی مناسب برای ارتباط با مخاطبین مختلف با سلایق گوناگون، به وجود آوردن جذابیت های بصری و درنهایت توجه ویژه به سلیقه و نیازهای مخاطب؛ باعث موفقیت یک تیزر تبلیغاتی می شود.

ساخت تیزرهای تبلیغاتی چه تاثیری بر روی مخاطب می گذارد؟

تیزرهای تبلیغاتی به روشی کاملا خلاقانه با ساخت یک آگهی تبلیغاتی برای رسانه های مختلفی همچون تلویزیون، شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، رادیو و هر رسانه دیگری که بستری برای پخش این کلیپ باشد، تبلیغات مثمر ثمری را با هدف معرفی و رساندن پیغام یک کسب و کار در قالب ویدئویی همراه با تولید محتوای اختصاصی و در راستای اجرای استراتژی های دیجیتال مارکتنیگ همراه با جذابیت های بصری و سمعی؛ می کند.

با به وجود آمدن رسانه های مختلف تا به الان نزدیک به میلیون ها تیزر تبلیغاتی ساخته شده است اما در بین آن ها آثاری موفق بوده و به معنای واقعی ارتباط موثر با مخاطبان را برقرار کرده اند که با بازی با حس کنجکاوی مخاطب با ایجاد تصاویر مفهومی و یا حتی گاهی با بیانی رمز گونه و بیانی هدفمند اما نا کامل، در مخاطب کنجکاوی ایجاد نماید و او و از همه مهم تر ناخودآگاه او را درگیر کرده، به فکر فرو ببرد و در نهایت؛ مجاب به خرید و استفاده نماید.

در یک کلام باید بگوییم که تیزر تبلیغاتی بیشترین موفقیت را هم برای سازندگان خود و هم برای صاحبین برندی که سفارش ساخت آن را داده اند به دست می آورد که به صورتی کاملا حرفه ای و خلاقانه، یا نیازی را در مخاطب بر انگیزد و یا در صورت وجود آن، موضوع آن تیزر خاص را به عنوان بهترین جواب پیش روی مخاطب خود بگذارد.

همچنین که محل عکاسی و تجهیزاتی که کارفرما در اختیار عکاس قرار می‌­دهد هم در تعیین قیمت عکاسی اثرگذار است. اگر کارفرما تجهیزات خودش را در اختیار قرار دهد هزینه کمتر شده و در غیر این صورت، عکاس هزینه‌­ی استهلاک وسایل خود یا هزینه­‌ی اجاره­‌ی آنها را نیز به مبلغ اضافه خواهد کرد.

در نهایت عکاس تصمیم می­گیرد که بر حسب زمان کل پروژه آن را فازبندی کند یا معیار قیمت را فقط تعداد عکس­های تحویل داده شده در نظر بگیرد.

این که مشتریان یک برند قبل از این که متقاعد شوند که اطلاعات نوشته شده درباره‌ی اهداف آن‌ها را مطالعه کنند، کاملا بستگی به تصاویر اختصاصی و البته فکر شده ای دارد که آن‌ها تهیه می کنند و این امری کاملاً بدیهی است.
برای گرفتن عکس‌‌ ، عکاس باید عوامل زیادی را گرد یکدیگر بیاورد تا در نهایت بتواند این بار با زبان رنگ و نور و اشیا، پیام خاصی را منتقل کند که همین پیام، ابزاری مهم و تاثیرگذار برای موفقیت شما باشد.
خبر خوب ما برای شما این است که ما در ویزون، تیم حرفه ای از متخصصان دیجیتال مارکتینگ و از جمله عکاسان تبلیغاتی را به دور هم‌ جمع کرده‌ایم تا ضمن شناسایی نیازهای شما برای معرفی کسب و کارتان، این بار متفاوت تر از تمامی رقبایتان عمل کنید و به بالاترین نقطه مورد نظرتان در بازار هدف برسید.

انواع خدمات تیزر تبلیغاتی و صنعتی

هر آنچه که شما درحوزه تیزر تبلیغاتی نیاردارید را از ویزون بخواهید

تیزر تبلیغاتی تلوزیونی

تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

تیزر استاپ موشن

تیزر صنعتی

تیزر معرفی شرکت

برای ساخت تیزر تبلیغاتی باید به کجا مراجعه کرد؟

با افزایش محبوبیت رو افزون سخت کلیپ های تبلیغاتی، گروه های مختلفی با ایده هایی متفاوت مبادرت به ارائه ساخت تیزرهای تبلیغاتی مختلف نموده اند اما بی شک برخی از آن ها در طراحی، خلاقیت و در نهایت اجرا، بهتر از دیگر همکاران خود عمل می کنند.

ما در ویزون شانس این را داریم که با بهترین های این رشته همکار شده و به لطف حضور آنان، بهترین تیزرهای تبلیغاتی را برای فضاهای مخاطب محور مختلفی تولید نماییم و با برندهای مختلفی همکاری داشته باشیم. به همین خاطر، می توانیم این ادعا را داشته باشیم که هم بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می کنیم و هم انتخاب بهترین ها هستیم.

برای سفارش تیرز تبلیغاتی و مشاوره بیشتر با ما در تماس باشید

هدفمند و خلاقانه شروع کنید